1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вилиам Леви (William Levy)

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од The-Queen, 20 јуни 2011.

 1. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
  [​IMG]

  Вилиам Леви е кубански актер и поранешен модел. Леви jе роден на 29 август 1980 година u Хавана, Куба. Како најстар од трите деца, заедно со семејството емигрира во Мајами кога имал 14 години.

  И мислам дека нема некоја која не го знае. Па ајде да го оговарам малце :D :D :D
  Јас се заљубив во него уште кога играше во Acorralada каде беше споредна улога но не помина незабележителен од моја страна :D :D После продолжив и да и гледам сите филмови каде глумеше тој, баш поради него :)

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  И иначе е женет ]:) и има две деца :)
  [​IMG]
  [​IMG]

  Ах...
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  Бтв не најдов ваква тема, но ако е дупла клуч или ако не е во соодветна категорија модетаторите нека ја префлат. Јас ја сместив во кафе муабети за онака со кафенце да плакнеме очи :D
   
  На Twinkles, Tinkerbell33, XstrongerX и 7 други им се допаѓа ова.
 2. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.097
  Пол:
  Женски
  Господе !! :$

  Лајк лајк лајк за темава :) ... и да - ќе си плакнат очи јас тука, секој ден :) Во наредна прилика кога ќе ставам некој сликичка и јас од мојот омилен актер :lol: :0 Најсекси е.... мх мх мх...како напалена тинејџерка се чувствувам !! :lol: :lol: :rofl:
   
  На sandramnmp му/ѝ се допаѓа ова.
 3. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  12.474
  Допаѓања:
  144.160
  Мхмммм...прекрасен е. Гледав една серија специјално за него :lol:
  Едноставно совршен е. :rofl: :rofl: :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  На 1209 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.663
  Пол:
  Женски
  нааајјјубавввв дефинитивно.. :inlove: . има на шо да плакнеш очи.. пуу да го иам само еднашка :$ :lol:
   
  На Natali.3, sandramnmp и duffi им се допаѓа ова.
 5. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Оваа му била жена? Аналиа што глумеше.
  Мене пак не ми е толку многу убав како што сите го претставуваат, згоден е да, но не ми е убав и не лудувам по него.
   
 6. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Леви десни,се си мислам дека геј ќе испадне човекот. :D
  Симпатичен ми е,ама онака не ми е ич мажествен.
  И главата некако му е премала во однос на телото :D
  Инаку не сум го гледала во ниту една серија,го знам вака од кажување,од женчињата околу мене што дигаат врева.
  Мене ми е просечен симпатичен маж (читај маженце :D )
   
 7. mila.s

  mila.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2010
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  36
  Јас го обожавам William Levy!!!!! :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На Mawata77 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.653
  Вилијам Леви??? Не, не ама баш ич не ми е убав и згоден :?: .
  Дајте ми го во живо да го опипам да видам, дали стварно има такви мишичи, дали има таква безорбазна сексуљава фаца или е фотошоп :angel: ...

  Секси ми е некако, има така јеб*зовни црти на фацата, а и у некоја серија нон-стоп беше во одело и уште попривлечен ми беше па трепкав и дишев само за време на реклами :geek:
   
  На duffi му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.170
  Пол:
  Женски
  :inlove: :inlove: :inlove: :geek: :sweat: :smirk: :l: :l: :l:

  Памтем имам слушнато дека ја остаил оваа заради Маричуи. Ама не е сигурно! :!:
   
 10. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.097
  Пол:
  Женски
  :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • wl.jpg
   wl.jpg
   Големина на фајлот:
   373 KB
   Прегледи:
   2.267
  • wl2.jpg
   wl2.jpg
   Големина на фајлот:
   32,2 KB
   Прегледи:
   2.267
  • wl3.jpg
   wl3.jpg
   Големина на фајлот:
   76,9 KB
   Прегледи:
   2.267
 11. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Ама пак се заедно затоа што Елизабет беше бремена :) .

  Јас го забележав во сапуницата Пасион, имаше доста сељачка улога, некој си Васко, и ми беше срам да признаам дека ужасно ми се свиѓа :$ , а он да ти бил Вилјам Леви :o :inlove: . Згодноќа бее!!
  [​IMG]
   
 12. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  :rofl: Xахахахха, да да и јас ко васко го памтам :rofl: и од тогаш го шмекав, ама , јез да сељачка улога имаше, ама и таму беше секси ]:)
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. eemmiilliijjaa

  eemmiilliijjaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  549
  Допаѓања:
  213
  Многуу ее згоденн :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 14. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Типов ми е одвратен,искрено.
  Делува фино така,не е некое женкариште ваљда,фамилијарен човек,ама за изглед не го можам ич.
  Некои педерастични црти,уште попедерастични пози...

  Во филмови го имам видено со една слепа што беше,он беше докторот што сака да ја оперира, ко и у секоја шпанска серија. :D
  И глумата му е некоја провидна,се гледа дека глуми дури. :D
   
  На mims-89 и viki44e им се допаѓа ова.
 15. BlackCat

  BlackCat Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  521
  Допаѓања:
  202
  зашо само на мене не ми се свиѓа? очигледно таква сум, цело мое одд лудува по некој и само ја се избацувам ...леле по овој грдиов ли бе :lol: ( не заборам за леви).......ианче овој има згодно и секси тело, ама у фаца не ми е убав а мене ми е тоа многу поважно + главата му е премала во однос на телото , а и многу пе*дерски пози праи и вака на лик ми е ко женкарче...со 1 збор антипатичен...
   
 16. sandra.z.rhage-ovska

  sandra.z.rhage-ovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  10
  секој си има своја замисла за идеален маж,е за мене баш William Levy е тој идеалниот,зборувам за изглед.страшно ми е SEXY
  пред околу 2 месеци J Lo снимаше спот баш со William Levy,и спотот а и песната немаше да биде толку популарна ако баш тој не беше во видеото
  http://www.youtube.com/watch?v=IgLcQmlN2Xg
  ете и линк од видеото ако некој го нема гледано а сака да го види
  иначе типот е големо женкариште и баш заради тоа неговата партнерка од 8 години Elizabeth Gutierrez со која има и 2 деца го избрка од дома.
  и ако нема кај да оди јас радо би го прибрала :rofl:
   
  На Natali.3 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.878
  точно така :D
   
 18. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.170
  Пол:
  Женски
  Хахахха, и после ако и ти го избркаш, и ја би го прибрала. :P
   
 19. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  Симпатичен,згоден а и по малку педерастичен... :)
   
 20. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  14.950
  Допаѓања:
  99.097
  Пол:
  Женски
  не ми е нешто нарочито , ама мислам дека во последно време на улица да го сретнам добар ден ќе му кажам од што само го даваат во шпанските серии :lol: :lol: . Ко Фернандо Колунга едно време ви текнува??

  [​IMG]