Виноскоп

Дискусија во 'Слободно време' започната од buba4e89, 26 септември 2014.

 1. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.251
  Допаѓања:
  122.465
  Пол:
  Женски
  Приказна за Скопје кое не смеете да ја пропуштите...
  Исто како и Пиволенд и оваа година пак се одржува Виноскоп. На настанот ќе можат да се пробаат врни вина и да се ужива во храната. Јас бев пролетта кога се погоди да биде кај Веро Џамбо, а сега е на нова локација плоштад Карпошово востание.
  Трае 4 дена од 24 до 28 септември.

  Дали бил некој претходните 2 дена и како е задоволен?

  Програмата:
  [​IMG]