1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вино Скоп

Дискусија во 'Слободно време' започната од Snow-Queen, 3 октомври 2013.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
  Како што имаме теми за пиво фест, бела ноќ и слично....еве тема и за вино скопот, како и мало инфо за програмата оваа 2013 година.
   
 2. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.884
  Еве ја програмата:

  http://republika.mk/?p=136627

  Четврток ми прави најмногу мерак, и мислам дека само тогаш ќе појдам. Кросроуд блуз бенд и Четкар после, милина! :smirk:
   
 3. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.465
  can't wait !!! значи секоја година си одам и тоа сите денови по ред :D
   
 4. Dvolicen

  Dvolicen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  3.485
  Одлично организирано,локација строг центар (плоштад :clap: ) .Едноставно човек и да сака неможе да најде замерка за нешто .Музиката интересна и баш не типично балканска :clap: со певаљки и кафанизми |( .Незнам како беа цените на другите штандови но Бовин си беа мн скромни :tmi: ... Но ајде навикнати сме ние на тоа да едно се збори друго се прави :P .Недела суперхикс ке си го направат своето ,дефинитивно вреди да се отиде ! :!: :bow:


  п.с Несакам да споредувам со другиве наши вакви манифестации (поточно
  цигански-те панаѓури
  еве им пример на организтаторите да видат како треба да изгледа манифестација од ваков калибар :fubar:
   
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.234
  Допаѓања:
  63.545
  Пол:
  Женски
  Мене Вино Скоп ми е баш океј настан. :)
   
  На EvAngelos му/ѝ се допаѓа ова.