1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вип Преживеан (Vip Survivor) [Сител]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од rossonerka, 17 октомври 2010.

  1. Sara123

    Sara123 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 мај 2011
    Пораки:
    3.279
    Допаѓања:
    2.305
    Пол:
    Женски
    Станува интересно..ај да не тупиме(кој бил гладен,кој жеден,кој што рекол) само ќе кажам јас навивам за Борука.Мислам така се викаше племето..
     
  2. TheaEsposito

    TheaEsposito Популарен член

    Се зачлени на:
    13 ноември 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    2.462
    И јас прво помислив дека нашиве ќе ја зезнат работава, ама не било така. Они всушност го завршија и најкомплицираниот дел. Најпаметни испаднаа. :lol:
     
    На loveBlair му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Leeloo

    Leeloo Популарен член

    Се зачлени на:
    11 декември 2010
    Пораки:
    645
    Допаѓања:
    290

    Хаха, делиме мислење. Јас не ги гледав скроз овие 2 епизоди, на работа ова она. Ама шала на страна, уште кога видов дека во прва епизода ми се соблекуваат голи, без страм, незнам шо понатаму да очекувам? Машките не ги знам баш, освен Невен каде шо он си потенцира, не е битно шо изгубиле, битно они пак најубави се :D Исто и Себастијан и политичарот, така да двајцата сега за сега океј ми се, мислам дека ќе терат понатаму. Од женските, мислам ако почнам да коментирам ќе нема крај. :D Таа Станија и другата плава покрај Александра во Борука, незнам шо функција имаат? Голи да се бањаат и да трчаат лево десно само? Оваа Алекс, напорна е малце ама ми има памет донекаде. :) За другите, може ги немам запазено до толку ама океј ми се. И колку само почетнички сите се сакаат нели, па си ги честититаат заслугите, се додека не дојде позади грб планови да си прават. (Ова се Борука, вчера вечерта).

    Конкретно за делот кај шо Жаре говори српски а Александра не, пошто нели не знаела. И јас така си мислам, ама барем и не пробува да се глупира и сврзува некои зборови за да говори, си продолжува со македонски. Малку неразбирливо ми е кога викате, Александра си стоела на страна, како избацена, демек не разбирала ова она. Па ништо поарно беше ни Тони Зен, и он беше цело време на страна, ретко да му чуеш глас. А сега дали Тони имал во главата и паметно се држел на страна, а Александра не, и затоа молче, околку тоа не дискутирам. И некој нека ми објасни која беше таа што прокоментира уште на почетокот кога се делеа, македончето мора да направи збрка секогаш? м? Шо и беше филмот? Премногу лично да не си го свати тоа? :^)

    Како и да е, ова е само почетокот.. очекувам многу многу многу драма, особено околу женските. :D
     
    На Noemi и AlanisM им се допаѓа ова.
  4. Smilly

    Smilly Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јули 2010
    Пораки:
    2.373
    Допаѓања:
    3.244
    Toa ти беше Јелена,онаа што цело време мрчи!Уф бе што човек ќе беше..
    Туку Александра добра е сега за сега,фина.Ама овој берберов |(
     
  5. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.370
    Допаѓања:
    5.315
    подршка за нашите и нека почнат крвави борби :devil: :devil: :devil: го обожавам племето каде што се нашите :devil: :devil: сите ми се топ
     
    На TheCandy880, zlatnosrcence и AlanisM им се допаѓа ова.
  6. girl-miri

    girl-miri Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    7.698
    Допаѓања:
    19.879
    Пол:
    Женски
    борука се вика племето каде се насите двајца,,се разбира дека навивам за нив а и посилни ми изгледат од другите...само да не испадне како минатиот пат кога повеке од другите испадна и сите си гласа за оној андреј сто победи а кај нас беа помалце и помалце имасе гласови за тони...
     
    На zlatnosrcence му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Elenuskaa

    Elenuskaa Популарен член

    Се зачлени на:
    11 септември 2011
    Пораки:
    1.865
    Допаѓања:
    2.037
    Србин да дојде во Македонија си збворува Српски
    Македонец да појде во Срнија си зборува Српски

    Една порака до Жаре..... Жаре те молам збори Македонски... :lol:
     
    На Cacy, Dpokahontas и girl-miri им се допаѓа ова.
  8. butterfly.93

    butterfly.93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 декември 2010
    Пораки:
    1.099
    Допаѓања:
    655
    Станија и Ава се невозможни. Болни се за да привлечат троа внимание.
    Ептен ми изгледа како да се без мозок.
     
    На iva.89 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Doozy

    Doozy Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 април 2010
    Пораки:
    4.711
    Допаѓања:
    59.971
    Ова старлетиве како планктони лебдат со силикони угоре, се испапчиле таму, Божее... :rofl: Ептен ми се отидени. И се караат која била попаметна, поубава, јао јао. Ма немој да ме јебеш бре, иди лебди таму. ]:)

    Жаре си фура на српски и не дека сум голем патриот, ама зборувај македонски бе мајка му стара, срамота е, се брука само со квази-српскиот. :emo:

    Невен ми е срцка, позитивен ми е до максимум. :rofl: Вика, не добивме храна, ние не јадеме, пазиме на линија. :rofl:
     
  10. Adi888

    Adi888 Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 ноември 2010
    Пораки:
    6.165
    Допаѓања:
    23.020
    Пол:
    Женски
    Ааа интересно ова со клетвата, не мислев дека ќе биди негативен глас, мислев нешто да ги исколни :rofl:
    Невен педер, одвратен е :D
     
    На daddys.princess и zlatnosrcence им се допаѓа ова.
  11. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    чекај, мене прееска ми се виде дека и Hакова ќе покаже гола цицка :D
     
  12. Alegriaa

    Alegriaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 декември 2011
    Пораки:
    335
    Допаѓања:
    260
    Пол:
    Женски
    Ме нервира Невен со тие напумпани усни
     
  13. Elennaa

    Elennaa Популарен член

    Се зачлени на:
    22 февруари 2011
    Пораки:
    4.161
    Допаѓања:
    14.171
    Пол:
    Женски
    Лелеее, на женскиве, чавки не им се рамни.
    Ква, ква, ква, ква. |(
    Досадни се, неподносливи. Оваа Станија, само се фали дека има мозок, а далеку од тоа.
    Оваа Ава, збори ко навиена, а незнае што збори, мисли дека сите и љубоморат.
    Алекс, ми онака нормала. А нашава, искрено, не очекував дека ќе биде ваква. :up:
    Подобро, да си ќути, него ли, да квачи ко овие другиве, и да се соблака.
    Невен, баш ми е фенси, онака нај опуштен. Многу ме смее. :D
    Јас за Жаре, уште пред тоа си кажав, јас немам ништо против него, баш напротив. :wasntme:
    Од Борука, само машките им се арни.
     
  14. Srekicka

    Srekicka Популарен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2010
    Пораки:
    1.863
    Допаѓања:
    2.846
    Не беше Накова. Станија и Ава ги испрчија селиконите. :D
     
  15. sanjalica

    sanjalica Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 декември 2009
    Пораки:
    522
    Допаѓања:
    571
    Не не, моментот - “4 плејбој зајачици, а ние не ги ни приметивме дека се топлес!!’’

    Умрев од смеење!! :lol: :lol: :lol:
     
    На Buttterfly, butterfly.93, anabel-a и 7 други им се допаѓа ова.
  16. iva.89

    iva.89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 септември 2010
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    18
    Што функција имаат жениве во Борука освен да шетаат голи? Како не им е срам уште од 2 ден да се соблечат топлес..што знаеш до крај може и нудисти да бидат како тргнала работава :lol:
     
    На opal и Victorian им се допаѓа ова.
  17. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Абе, не требаше вечерва да испаѓа некој?
    Телевизорот ми го окупираа мажи, шта чеш, не сум во тек.
     
  18. HurremSultan

    HurremSultan Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 февруари 2012
    Пораки:
    241
    Допаѓања:
    119
    Да, испадна Јелена.
     
    На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
  19. opal

    opal Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јули 2011
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    5
    4 зајака се соблекле :puke: спонзорушите уште на почетокот ги истакнаа силиконите(нз кој има кој нема не и битно)туку муабетот ми беше сите 4 се имаат голи сликано за плејбој ова онаа старлети-спонзоруши,зајци и сл веке цел свет ги има има видено голи нз со се чудите,како и да е сите имаме гради НО некои “девојки„не го користат мозокот ги користат градите :)
     
  20. Simonna7

    Simonna7 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    308
    Допаѓања:
    128
    Абре шта ќеш, типките за внимание си се појдени таму, не ни очекував да седат мирни и да мислат само на опстанок, пфф. Само ме нервира што овој мојов го бендисал гзот на Седнија, па ме прави љубоморна на шала. Епа нече мочи! :D Плус јас не останувам покусо - Никола манекенчено, прсти да излижеш мхмх.. Ама па ко неспособничок се покажа на почетоков. Ај белки ќе се поправи. Ду нот дисапоинт ме кјути!
    Ахахха и леле овој Жаре само спектакли му прави онаму, а зини - скини е! Шиба на српско-канатларски :rofl:
     
    На Izaabella и sanjalica им се допаѓа ова.