1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Виртуелна љубов

Дискусија во 'Канта' започната од bamby, 7 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bamby

  bamby Активен член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  3
  Дали некогаш имате доживеано ваква љубов? Дали мислите дека ова воопшто е љубов? И дали мислите дека врските засновани на ваква љубов успеваат? :)
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.999
  Има веќе ваква тема, побарај.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.