Висина и тежина

Дискусија во 'Фитнес' започната од brancetoo, 21 ноември 2013.

 1. len4e

  len4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  51
  180sm со 69 кг :)
   
 2. Maša8

  Maša8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2018
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  335
  Пол:
  Женски
  180cm / 73kg
   
  На arodoet20 и ray-man им се допаѓа ова.
 3. ray-man

  ray-man Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2012
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  382
  Пол:
  Машки
  191см
  100кг

  :/
   
 4. Pcelka1315

  Pcelka1315 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2017
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  1.771
  Пол:
  Женски
  Се надевав дека ќе симнам килажа ама за машала не е така :envy:
  176 висока и 82,5 кг тешка :@
   
 5. teap1

  teap1 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2019
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  160цм со 51 кг :)8)
   
 6. Any05

  Any05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 март 2015
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  160цм со 53кг. Цела тежина ми е лоцирана во стомакот и изгледам дебелко а нозе и раце како чечкалици ми се(лоша градба имаме генетски).|(
   
 7. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.462
  Допаѓања:
  2.500
  Пол:
  Машки
  185 цм со 84 кг (реков ќе слабеам, ама ептен се препуштив на луксузи (лоша исхрана :D )
   
 8. Limunka

  Limunka Активен член

  Се зачлени на:
  28 март 2019
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  Тешка сум 50 а висока сум 145
   
  На Miki_mat3 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. sweetie_09

  sweetie_09 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2018
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  178 cm со 69кг
   
 10. Dani12

  Dani12 Нов член

  Се зачлени на:
  7 април 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  180 cm so 55 kg
   
 11. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.462
  Допаѓања:
  2.500
  Пол:
  Машки
  79 кг, спремен за лето и прекинав со лоша исхрана. :D
   
  На Maša8 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Dora18

  Dora18 Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2018
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  288
  Пол:
  Женски
  156-7cm so 55kg
   
 13. Alita

  Alita Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2019
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  1.261
  Пол:
  Женски
  163cm со 48 kg :)
   
 14. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.462
  Допаѓања:
  2.500
  Пол:
  Машки
  77 kg, престрог режим на исхрана и огромен дефицит на калории, ме искараа сите роднини и девојка се враќам на нормална исхрана без глумење лудило и здрави исхрани. :D


  (инаку дневно внесував одвај 1800 калории, а за некој што вежба се малку, барем 2200-2500)
   
 15. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  3.884
  Допаѓања:
  3.074
  Пол:
  Женски
  166cm со 54kg.
   
 16. SnowDOG

  SnowDOG Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2014
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  157
  Пол:
  Женски
  172cm со 56kg
   
 17. eta

  eta Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  1.026
  Допаѓања:
  2.737
  Пол:
  Женски
  167 висина
  62 тежина
   
 18. homer simson

  homer simson Активен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2019
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  186
  Пол:
  Машки
 19. tatjanasakalieva

  tatjanasakalieva Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  634
 20. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  410
  171/57 bez obleka :$