Висина и тежина

Дискусија во 'Фитнес' започната од brancetoo, 21 ноември 2013.

 1. victoria

  victoria Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.815
  Допаѓања:
  24.841
  Пол:
  Женски
  Ova 2015...
  5 години подоцна 55 кг..
   
 2. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.363
  Допаѓања:
  8.789
  Пол:
  Женски
  164см, 45кг..
   
 3. tatjanasakalieva

  tatjanasakalieva Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  702
  172/66, -2 сакам.
   
 4. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  420
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  171 cm, 52 kg :D
   
 5. Regina.Phalange

  Regina.Phalange Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  629
  Пол:
  Женски
  Леле, сите високи :(
  153см и моментално 50kг (сакам да изгубам две:smirk:)
   
  На P.SIloveyou и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 6. Izaabella

  Izaabella Популарен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2010
  Пораки:
  844
  Допаѓања:
  2.157
  Пол:
  Женски
  175 со 61.
   
 7. tatjanasakalieva

  tatjanasakalieva Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  702
 8. AlexZ

  AlexZ Нов член

  Се зачлени на:
  31 март 2020
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  170 со 57
   
 9. CandyfLoSs

  CandyfLoSs Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2019
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  155 cm, 48 kg. Тежината не ми е лоша, но се ми иде надоле кај задникот, бутките и кај стомакот. Сакам нешто и кај градите или рацете
   
 10. Svetoslava

  Svetoslava Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2016
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  114
  180 cm , 66 kg..... uste 4 mi falat :)
   
 11. DevilGirl212

  DevilGirl212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  419
  Допаѓања:
  1.176
  Пол:
  Женски
  175 cm, 67 kg