1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Висина и штикли - за или против?

Дискусија во 'Канта' започната од cuki-123, 6 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cuki-123

  cuki-123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво дечки, што мислите за висока девојка на штикли? И како ви изгледа ако таа е највисока во друштвото.. имам една пријателка која никогаш нема облечено штикли бидејќи и на ниско е е највисоката..
   
 2. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  576
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.