1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Висока мода

Дискусија во 'Канта' започната од Femini girl, 23 февруари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Femini girl

  Femini girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  18
  Не сум сретнала дискусија за високата мода, дали сте за или против? Зошто? Дали би облекле такви парчиња облека во Македонија (зборуваме за многу висока мода каде облеката е уникатна и како што викаат во Македонијава наша: Тие се само партали!;Нема шанси да излезеш во ова!; Крпи!)...?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.698
  Допаѓања:
  65.016
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.