1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Високи или ниски СТАРКИ и која боја?

Дискусија во 'Канта' започната од Arthur, 7 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  2.518
  Пол:
  Женски
  ме интересира какви СТАРКИ повеќе преферирате(сакате) и која боја :)
  ако не е интересна темава или е дупла слободно клуч :)
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.