Вистинска ѕвезда (Канал 5)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Barbica, 20 декември 2017.

 1. lakibebe

  lakibebe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  16
  Им пишува ли и некој друг освен мене, или само јас им досаѓам секој ден? :D
   
 2. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.644
  Допаѓања:
  1.686
  Им пишав јас два пати али нема одговор.А да прашам,и на интернет до таа епизода се до кај што ја прекинаа ?
   
 3. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  1.252
  Пол:
  Женски
  Јас не успеав да ја најдам на интернет со превод, има некој можеби линк?
   
 4. Me_Beatrix

  Me_Beatrix Активен член

  Се зачлени на:
  18 август 2017
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Да не мислеа дека ќе се гледа како Совршена,па се залетаа со серијава хахха :D.Не беше интересна ама кога почнаа можеле да ја завршат..
   
 5. pseud

  pseud Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Здраво на сите,

  Дали некој знае каде може да се најде серијава после 50 епизода? Успеав на „сопревод“ до таа да најдам...