Витешки и дење (Knight and Day)[2010]

Дискусија во 'Филмови' започната од Vikica.cuci, 10 март 2012.

 1. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  Филм кој е снимен во 2010 година каде глави улоги се Камерон Дијаз и Том Круз.Прекрасен акционен а на моменти и комичен филм.Сите што не го гледале слободно енка го погледнат, а оние што го гледале еве една тема за нивните импресии од филмов :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Salfetka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ana.ubavkata

  ana.ubavkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  58
  Сум го гледала филмот многу пати и баш ми е интересен иако јас не сум многу по акциите :D
   
 3. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Многу е интересен и смешен.
  Инаку чинам филмот е повеќе комедија отколку акција.Во почетокот имаше повеќе урнебесни сцени,ама на крајот некако безвезе стана.Како и да е,добро филмче за опуштање.
   
 4. Angie.Angie

  Angie.Angie Активен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  9
  предобар филм! :)