1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Виткана или права коса?

Дискусија во 'Канта' започната од Buterflygirll, 6 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Buterflygirll

  Buterflygirll Нов член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  77
  Преферирате виткана или права коса?
  Ако има ваква тема али мислам нема слободно бришете ја :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.024
  Пол:
  Женски
  kosa/vitkana-ili-prava-kosa-t14362/
  Се моли членката да провери дали има таква тема пред да отвори нова на пребарувачот горе десно или на пребарувачот за соодветната категорија.
   
 3. parksey

  parksey Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  373
  Пол:
  Женски
  виткана ама вејви виткана ми е не ми нешто кадрава или сл. Мн си ја сакам таква ретко ја пеглам еднаш месечно можеби :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.