Виткана коса...

Дискусија во 'Канта' започната од baguf4e, 11 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.857
  Допаѓања:
  3.611
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.