1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вицови

Дискусија во 'Канта' започната од jEwElRy, 17 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  244
  Еј, сакам да се смеам :rofl: кажете ми го вашиот најнајнајнајомилен виц
   
 2. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.531
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
 3. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.711
  Пол:
  Машки
  FB_IMG_1517577258122.jpg
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.711
  Пол:
  Машки
  FB_IMG_1518639444435.jpg Еве еден за денешниов ден по што е ден на Заљубени :* :* :*
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.711
  Пол:
  Машки
  FB_IMG_1519730897566.jpg
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.711
  Пол:
  Машки
  FB_IMG_1520503515831.jpg Еден за 8-ми Март
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.