1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вишок килограми

Дискусија во 'Канта' започната од Savannah, 29 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Savannah

  Savannah Активен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  14
  Вака..
  После празниците сигурно накачив некое килце може да ми кажете некоја лесна диета немора да биди за 1-2 месеци може и повеќе да трае.Доаѓа лето сакам да имам убаво оформено тело 8) :lol: очекувам да ми помогнете :worried: :*
   
 2. S.N.E.G.U.L.K.A

  S.N.E.G.U.L.K.A Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2013
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  49
  Погледни тука,сигурно има некоја таква ;)
  http://forum.femina.mk/dieti/
   
  На feminium му/ѝ се допаѓа ова.
 3. nevenask

  nevenask Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Женски
  jas ti preporacuvam da go zamenis beliot leb so integralen, da izbegnuvas blago i da ne jades pokasno od 8 casot navecer. ovosje samo od sabajle, do 12 casot, a za vecera najubavo e nekoja salata (ako ne mozes da izdrzis kombiniraj so integralno lepce). zdravo slabeenje, a najefikasno
   
 4. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  Прашањево е на несоодветно место и вакви теми веќе има затоа повелете реибоу или кои е надлежен за тоа заклучете ја темава.
  Да не ти ставам линк оти има многу теми каде би го поставила прашањево побарај во диети или фитнес...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.