Ви се случило ли нешто морбидно и неразрешено?

Дискусија во 'Канта' започната од NovusOrdoSeclorum, 20 февруари 2013.

 1. NovusOrdoSeclorum

  NovusOrdoSeclorum Популарен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2011
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.695
  Пол:
  Женски
  Многу пати сум била во некое друштво каде што некој раскажува како видел нешто премногу језиво и до ден денес незнае што всушност било тоа.
  Ми се случило и мене 2-3 пати среде ноќ кога се враќам накај дома да видам некоја чудна жена и да ја снема по некое време.
  Ако има отворено слична тема, слободно избришете ја оваа и упатете ме таму, ако нема споделете ги своите мрачни искуства :devil:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.969
  Допаѓања:
  47.892
  Пол:
  Женски