Вкусни десерти..

Дискусија во 'Рецепти' започната од Macicka :*, 26 јуни 2016.

?

Највкусен десерт..

 1. Macicka :*

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Ketchup

  33,3%
 3. Tan4ence

  0 глас(а)
  0,0%
 4. NONamE

  16,7%
 5. Someonespecial

  16,7%
 6. Alice

  16,7%
 7. simona.a

  0 глас(а)
  0,0%
 8. Feminka 22

  16,7%
 9. SummerGirl

  0 глас(а)
  0,0%
 10. Sweetheart87

  0 глас(а)
  0,0%
 11. blueangel25

  0 глас(а)
  0,0%
 1. Macicka :*

  Macicka :* Нов член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2016
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Ако сакате може да споделиме слики и рецепти од некои вкусни десерти:D:торти,колачи,сладолед....
  Еве јас прва ќе почнам..
  Чоколадна торта;);):^:
  Ќе направам и анкета за најдобар десерт..Гласајте..:D
  [​IMG]