1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вкусни десерти

Дискусија во 'Рецепти' започната од Macicka :*, 26 јуни 2016.

?

Највкусен десерт..

 1. Macicka :*

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Ketchup

  33,3%
 3. Tan4ence

  0 глас(а)
  0,0%
 4. NONamE

  16,7%
 5. Someonespecial

  16,7%
 6. Alice

  16,7%
 7. simona.a

  0 глас(а)
  0,0%
 8. Feminka 22

  16,7%
 9. SummerGirl

  0 глас(а)
  0,0%
 10. Sweetheart87

  0 глас(а)
  0,0%
 11. blueangel25

  0 глас(а)
  0,0%
 1. Macicka :*

  Macicka :* Нов член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2016
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Ако сакате може да споделиме слики и рецепти од некои вкусни десерти:D:торти,колачи,сладолед....
  Еве јас прва ќе почнам..
  Чоколадна торта;);):^:
  Ќе направам и анкета за најдобар десерт..Гласајте..:D
  [​IMG]