Владо Георгиев

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Tajnaotrovna, 2 февруари 2012.

 1. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски


  Nije mi vazno,
  dok ovako ljubis me,
  da li je lazno, il' najstvarnije.
  Ja zivim sad,
  Sutra sta ce biti,
  ko zna...
   
  На jasna83 и mami blue им се допаѓа ова.
 2. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
  :beer::d:
  Сама си постирам, другиве ми се изгубивте некаде.:?:
  Летно песниче за добра ноќ, доста беше за вечерва.
   
  На SummerGirl, jasna83, mami blue и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски

  :rofl: јадна невеста, никогаш нема да ја ожени.
   
  На jasna83 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
   
  На Rama, SummerGirl и fallenangel им се допаѓа ова.
 5. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.250
  Пол:
  Женски
   
  На fallenangel и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 7. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  16.133


   
  На Rama, SummerGirl и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 8. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски

  Срцка:inlove:
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 9. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.250
  Пол:
  Женски
   
  На Rama, mula, joy1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
  Koncert na Vlado Georgiev & Toni Cetinski na 18.02.2017:party:
  Se gledame tamu.:makeup:
   
  На Roxanarouge, simonka93, mula и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.250
  Пол:
  Женски
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Roxanarouge

  Roxanarouge Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  18
   
  На SummerGirl и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 13. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
   
  На Rama и "Zoki" им се допаѓа ова.
 14. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
 16. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
 17. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.882
  Допаѓања:
  51.970
  Пол:
  Женски
  Омилена.

   
  На SummerGirl, Tajnaotrovna и Rama им се допаѓа ова.
 18. victoria

  victoria Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.855
  Допаѓања:
  26.246
  Пол:
  Женски
  Биографска за мене и мм:inlove::inlove:
   
  На SummerGirl, Tajnaotrovna и Rama им се допаѓа ова.
 19. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
  :inlove:

  Trebam te ja ove noci sve do jutra
  trebam tvoj mir i tople obraze
  trebam te ja i danas a i sutra
  za sve dane i godine sto dolaze...
   
  На Rama и simonka93 им се допаѓа ова.
 20. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски