Владо Георгиев

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Tajnaotrovna, 2 февруари 2012.

 1. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски

  Уживанција:inlove:
  Нов албум во најава под наслов "Боемски".
  Чекаме да излезе во продажба.(y)
   
  Последна измена: 7 март 2019
  На Herrera, PeachGirl и simonka93 им се допаѓа ова.
 2. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
   
  На Herrera и PeachGirl им се допаѓа ова.
 4. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
  Нешто од првиот албум:inlove:
   
  На referentka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
 6. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Aqualina

  Aqualina Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2020
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  913
  Пол:
  Женски
   
  На Tajnaotrovna и SummerGirl им се допаѓа ова.
 8. Aqualina

  Aqualina Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2020
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  913
  Пол:
  Женски
  :inlove:
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Elisabeth

  Elisabeth Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.442
  Допаѓања:
  4.611
  Пол:
  Женски   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  19.246
  Пол:
  Женски

   
  Последна измена: 17 ноември 2020