Влажни марамчиња

Дискусија во 'Тело' започната од Snow-Queen, 1 февруари 2012.

 1. Leo-nora

  Leo-nora Популарен член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  1.732
  Допаѓања:
  1.042
  Пол:
  Женски
  Dolgo vreme gi koristam vlaznite maramici na becutan, vo posledno vreme suk razocarana od nivnite proizvodi kako i od maramicite.. na dva pati mi se slucuva novi gi pocnucam mirisaat na alkohol nekoj cuden miris imaat.. od golemite pakovanja gornite suvi dolnite utop mokri, baska mi go susat liceto mi go zategaat duri. Vo potraga po novi vlazni sum od koi ste najzadovolni, no da ne bidat nameneti za race samo. Pozz
   
 2. Alisa22

  Alisa22 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  2.177
  Допаѓања:
  13.267
  Пол:
  Женски
  Бекутан никогаш повеќе ,ме печат очите и ми го вжештуваат лицето.
  Користам марамици хепи од алое вера и тие ми се супер. Не сфаќам што толку ги форсираат Бекутан .
   
  На Noraa99, lovely91 и Leo-nora им се допаѓа ова.
 3. Vesna24

  Vesna24 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  MEDICUS ги користам. Ми одговараат. Има голема и мала амбалажа.
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  6.393
  Допаѓања:
  59.809
  Пол:
  Женски
  По мене,најдобри антибактериски се Медикус Хелп.
  Ама,ако сакаш понежни...
  Нежни и погодни,а и солидно влажни се оние Лалин и 2-те врсти кои се продаваат во Кам.
  Јас сум задоволна и од Крин,кои се исто солидно влажни и ги има во Веро,и од оние Софтли,кои се бајагити блажни(не ја губат влажноста бргу) и погодни и ги има во Стокомак.
  Марката и не е многу битна,битно е да се со алое вера.
   
  На Leo-nora му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  2.630
  Пол:
  Женски
  Ne gi menjam se kvie si gi koristam
   

  Прикачени фајлови:

 6. ana992

  ana992 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2014
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  5.941
  1550077432318-1608413146.jpg моментално овие ги користам
   
 7. Leo-nora

  Leo-nora Популарен член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  1.732
  Допаѓања:
  1.042
  Пол:
  Женски
  Po preporaka na clenka gu zemav Sleppy vlaznite maramici liljakovo pakovanje super bea. Veke dopgo vreme vo nasiot grad vo niedna zegin apteka gi nema kao demek gi nemalo vo magacin imaat samo so belo pakovanje. Mi trebaat drugi slicni ili isti na ovie Sleppy bez alkohol i bez miris? Preporaka za Becutan nikako
   
 8. Ikickabebusce

  Ikickabebusce Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2018
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  3.148
  Пол:
  Женски
  На Iva9612 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.529
  Допаѓања:
  30.289
  Пол:
  Женски
  И јас тие ги барам, ги нема. А баш беа добри.
   
 10. Leo-nora

  Leo-nora Популарен член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  1.732
  Допаѓања:
  1.042
  Пол:
  Женски
  Super bea, kaj nas u grad vo edja apteka edna mi vika ke gi dobieme a odam veke nedela vreme nemaat. Deuga pak mi veli eee koga gi imase nikoj ne gi sakase...mislis ona gi prave pa pravda dele, bog da cuva.
  Ajde da se nadevame deka ke gi dobijat povrorno.
  A tie belite gi imas probano okej se ? Gledam samo deka se golemo pakovanjea ne sum gi probala
   
 11. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  2.540
  Допаѓања:
  16.412
  Пол:
  Женски
  Јас ги користам виолета влажните марамчиња и се супер
   
  На Kjutche му/ѝ се допаѓа ова.
 12. anggell

  anggell Популарен член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2011
  Пораки:
  1.667
  Допаѓања:
  2.834
  Пол:
  Женски
  Јас ги користам на Corine, повеќе од три години ги користам, посебно за син ми и досега супер се покажаа.
   
 13. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.638
  Пол:
  Женски
  Бекутан ми се незаменливи.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 4 други им се допаѓа ова.
 14. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  2.650
  Допаѓања:
  9.458
  Пол:
  Женски
  Бекутан
  Медикал
  Хепи кар
  Лара мед
   
 15. Limpan

  Limpan Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2020
  Пораки:
  721
  Допаѓања:
  2.661
  Пол:
  Женски
  Бекутан се најдобри
   
 16. magnolija09

  magnolija09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2020
  Пораки:
  1.128
  Допаѓања:
  837
  Пол:
  Женски
  jas od ovie i super mi se
  becutan ne mi se dopagaat ni mene IMG_20210225_092912.jpg
   
 17. Dandra

  Dandra Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2020
  Пораки:
  276
  Допаѓања:
  394