Влажност пред секс

Дискусија во 'Секс' започната од Londongirl, 1 декември 2013.

 1. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  11.224
  Допаѓања:
  289.251
  Во Тинекс на каса се продава лубриканти со различни вкусови.
  Не се скапи ама се интересни за употреба.
  Ти го препорачувам вкус на цреша(facepalm)
   
  На Lolo5, Petar80 и ADOKI им се допаѓа ова.
 2. KatWonderland

  KatWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  Искрено порано бев но сега пред да го имам првиот секс и оттогаш понатака воопшто не сум.
   
 3. Ferhundela

  Ferhundela Активен член

  Се зачлени на:
  22 март 2015
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  54
  Пол:
  Женски
  Како бре луге така, јас дечко ми коа кје го погледнев се влажнев не пак да ме допри, поплава :D
   
  На Lolo5 и Petar80 им се допаѓа ова.
 4. FLady

  FLady Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  16
  Јас секој пат се влажнам при првиот допир на дечко ми, поплава во буквална смисла на зборот како што кажа Ferhundela претходно :D
   
  На Danncee, Lolo5, Tamatam и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Ferhundela

  Ferhundela Активен член

  Се зачлени на:
  22 март 2015
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  54
  Пол:
  Женски
  Хахаха FLady А коа ке се поднапиевме малку тогаш да не зборувам не можевме да дочекаме да излеземе од диско ххаха леле какви времиња беа тоа
   
  На Lolo5, Petar80, ADOKI и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.811
  Допаѓања:
  7.037
  Си се испофаливте,а чупево помош бара
   
  На Lolo5, Ana.brojka, ebola и 8 други им се допаѓа ова.
 7. FLady

  FLady Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  16
  Епа како да и помогнам јас ли да ја навлажнам ? :D
   
  На Lolo5, Petar80, Umbrella22 и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Goticarka

  Goticarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2014
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  137
  Пол:
  Женски
  мош умот ти лита па не си доволно сконцентрирана, така тоа не функционира,и треба да бидеш сигурна дека сакаш во тој момент а не дечко ти да тте тера. Пробајте да имате тогаш кога на тебе ќе ти се .... наместо нему па после да се мачиш, нив им е лесно , од малку им се дигне :D ...така...
   
 9. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  pa kazi mu kako sakas ti, sto sakas da ti pravi.. mozebi taka poveke ke te zapali sto znam :D bidi poveke vnesena vo toa, imajte nekoja strast..
   
 10. WishMaster

  WishMaster Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2015
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  696
  Пол:
  Машки
  Не кажа дали се возбудуваш и остануваш сува? Или не си ни возбудена воопшто?
   
 11. KatWonderland

  KatWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  Da vozbudena sum ama suva :(
   
 12. Beluchi222

  Beluchi222 Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  22
  земете лубрикант
   
 13. WishMaster

  WishMaster Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2015
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  696
  Пол:
  Машки
  Лубрикант може да помогне, секако, за да се придвижи работата напред ...
  Ако дечкото прави се како што треба, тој ти се допаѓа и ти се возбудуваш... Не би требало да си сува! (facepalm)
  Си пробала со друг дечко? ]:)
   
 14. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.882
  Допаѓања:
  51.970
  Пол:
  Женски
  Сува како Сахара :rofl: Јас сум сува како Сахара само насабајле, кога ќе ме начека неподготвена а тој подготвен :D Инаку, како можеш да бидеш возбудена а сува, не знам. Кај мене е обратно, можам да сум влажна а не толку возбудена. Епа чаре, или лубрикант или па има нешто што ти ги преоптоварува мислите и мислиш на нешто друго а не на тоа што треба да се случи. Мислите можат да бидат и тоа каква стимулација, ако ги насочиш кон тоа што треба.
   
 15. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  14.330
  Пол:
  Женски
  Многу работи влијаат на сувоста на вагината. Не мора да значи комплетно дека не е возбудена девојката од дечкото.
  Пример мене често ми се случува тоа како резултат на апчињата за контрацепција кои многу делуваат на сувоста. Најдобро решение-лубрикант. И готово. 8)
   
 16. KatWonderland

  KatWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  Девојки одамна се среди тоа без помош на ништо. Едноставно сум имала таков период поради нервози можеби или било што одамна е супер тоа.
   
  На kjukli и Petar80 им се допаѓа ова.
 17. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.882
  Допаѓања:
  51.970
  Пол:
  Женски
  Зарем на некој му смета ова? Јас само наутро сум сува инаку... не се жалам. Доволно сум влажна, некогаш и повеќе отколку што треба ама не е лошо тоа. :D
   
  На Sunnny му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Happy123

  Happy123 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2016
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Јас нонстоп сум влажна доволно е само да го видам дечко ми..:) ^_^
   
  На Lolo5 и Maca_<3 им се допаѓа ова.