1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Влакна надусници !!

Дискусија во 'Канта' започната од Maci12345, 29 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maci12345

  Maci12345 Активен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  11
  ЗНАЧИ ВАКА ИЗВИНЕТЕ ШТО ПИШУВАМ СО ГОЛЕМИ БУКВИ НО МОРАМ. НЕ ЗНАМ ПО КОЈ ПАТ ПРАВАМ ВАКВА ТЕМА И СЕКОГАШ МИ ИДЕ ВО КАНТА БИДЕЈЌИ ИЗГЛЕДА СУМ ЕДИНСТВЕНА ШТО ИМА ВАКОВ ПРОБЛЕМ. ИМАВ ВЛАКНА НАД УСТАТА И ГИ ИЗВАДИВ СО ЛЕНТИ НО НЕ БЕВ ИСКУСНА БИДЕЈЌИ САМА ГИ ИЗВАДИВ ЕМ СИ НАПРАВИВ РАНИ ЕМ МИ ОСТАНАА ВЛАКНА.. ПОТОА ЗЕМАВ СО КРЕМА ТОА ИСПАДНА ДЕКА Е КАКО БРИЧ ПРЕКИНАВ НО ОД КРЕМАТА МИ ОСТАНАА СЕГА ЦРНИ ТОЧКИЧКИ ПОТОА ЗЕМАВ СО ЛЕНТИ НО ПАК ПОЧНАВ ПУЗДЕР ДА СЕ ПРАВАМ И СЕГА ПАК СО КРЕМА И ПАК МИ СЕ ЦРНИТЕ ТОЧКИЧКИ СО ЧУПАЛИЦА НЕ МОЖАМ ДА ГИ ИЗВАДАМ СО КРЕМА ВЕЌЕ НЕ СЕ ВАДАТ СО ЛЕНТИ НИКОГАШ НЕ ПЛАНИРАМ ПАК И ДАЛИ ИМА НЕКОЈ РЕШЕНИЕ ЗА ОВА МНОГУ МИ Е ТЕШКО ШТО МИ Е СРАМ ДА ИЗЛЕЗАМ ПРЕКУ ДЕН НА СОНЦЕ БИДЕЈЌИ ПРЕ ЛОШО ИЗГЛЕДА ЕДИНСТВЕНО МИ ОСТАНА ЛАДЕН ВОСОК МИ ВИКААТ ДЕКА НЕ СЕ ПРАВЕЛЕ РАНИЧКИ СО ТОА АЈ СЕГА НЕКОЈ ДА МИ КАЖЕ КАКОВ Е ПРОЦЕСОТ ДА ЃИ ВАДАМ СО ЛАДЕН ВОСОК КАДЕ ДА ГО КУПАМ И КОЛКУ ПАРИ И ДАЛИ МОЖЕ ДА МИ ГИ ИЗВАДИ ЕПТЕН КРАТКИВЕ ВЛАКНА И АКО ОВАА ТЕМА ПОВТОРНО ИДЕ ВО КАНТА КЕ ЗЕАМ И ЌЕ СЕ ИЗБРИЧАМ -.-

  ФАЛА ВИ ОДНАПРЕД КОЈ ИМА НЕРВИ ДА ГО ЧИТА ОВА ! :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.