1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Влакна

Дискусија во 'Канта' започната од Cherry03, 23 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cherry03

  Cherry03 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  4
  Ми растат влакна на петиците, како да ја спечам оваа неубава појава? :worried:
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.716
  Допаѓања:
  150.560
  На петиците?!Сериозна си?!
  Ај ќе ја оставам темава да поживее да видам што ќе се случи...на петиците?! :o
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
  Тоа е многу сериозна појава и јас мислам дека најубаво ќе биде да одиш на лекар да те испитаат.
   
  На Cherry03 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.384
  што се тие?! :^)
  Ај превод на инглиш!
   
 5. blanka

  blanka Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  ne gi gibaj i taka ne se gledaat . nemoj da ti doslo na pamet bricc :fubar:
   
 6. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.716
  Допаѓања:
  150.560
  Малце истражував и пишува дека е тоа генетска дегенеративна болест која за почнува со влакна на петиците и продолжува по целото тело да се шири.Се нарекува шимпанизам изведено од зборот шимпанзо.За жал лекот сеуште не е пронајден,а еден од симптомите е големиот апетит за јадење банани,а со текот на времето гласот на заболениот станува истанчен и крештав.
   
 7. Cherry03

  Cherry03 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  4
  Навистина ли ? :О :o
   
 8. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.716
  Допаѓања:
  150.560
  За жал да... :(
   
 9. Cherry03

  Cherry03 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  4
  Дали е смртоносна таа болест? :worried:
   
 10. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  Господи помогни и! [​IMG]
   
  На Avril.09 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.716
  Допаѓања:
  150.560
  Скок,шут,канта!
  Влакна на петиците...како не!Дете оди слушај го ЈБ и доста со темиве.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.