Влакненца на усните

Дискусија во 'Канта' започната од Girl-love, 23 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girl-love

  Girl-love Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  17
  девојки дали ги отстранувате и најчесто со што...колку често ги отстранувате и што е најефикасно :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.