Влакнести мажи или не?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од elena99, 10 декември 2009.

?

Влакнести мажи или не?

 1. Да

  95 глас(а)
  35,8%
 2. Не

  170 глас(а)
  64,2%
 1. violetblue

  violetblue Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  976
  Допаѓања:
  3.026
  Сакам депилирани и средени мажи. Ако можам јас може и тој :lol:
   
 2. dreamless

  dreamless Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа она "ако можам јас може и он"
  Не сум против влакна,ама со лимит:)
   
 3. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  566
  Не сакам скроз мазни маж, но и не сакам оремногу влакнести мажи.
   
 4. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  687
  Исто така и јас :up:
   
 5. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  141
  не сакам влакнести мажи. ај на раце и нозе да ама на друг дел од телото ми е едноставно одбивно
   
 6. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.314
  па сеа,поише сум за мазни,ама ако толку му смета ќе преживеам и да е влакнест...освен ако е многу :D
   
 7. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Не сакам мајмун до мене , ама не сакам ни жена . Златна средина :) ( дури и рима има :D )
   
 8. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  94
  Ќе прејдам преку сите влакна, ама не можам да простам влакна на груда! Тоа никако! Или на грб. Погрдо нешто... Амин! А не сакам па ни машки што се депилираат. У ред се влакна, ама со усул и никако на гради и грб. И убаво од негова страна би било да биде среден " од напред " (попрецизно доле), за да не ме шмиргла за време на секс... Не барам повеќе. :hai:
   
 9. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Јас не сакам скрос издепилирани мажи,некако женчести ми се.Глупо ми е да видам маж со издепилирани раце или пак нозе.Сакам да се депилирани на градите,интимниот дел и под пазувите.Сепак тоа е хигиена ;)
   
 10. martina.d

  martina.d Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  2
  Несакам влакнести мажи :D
   
 11. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  :puke: дефинитивно НЕ!
   
 12. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Ај да се малку влакна добро ама неможам да ги трпам оние што изгледаат како да носат тревник :puke:
   
 13. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.191
  Допаѓања:
  1.077
  Да да Исто ! :)
   
 14. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  120
  сакам влакнести мажи али со граница да не биде ептен како килимче
   
 15. baby-by

  baby-by Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2010
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  3
  Hmmmmm...Ako e MAZ mora da ima vlakna...toa me pali ;)
   
 16. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.966
  Допаѓања:
  23.151
  Пол:
  Женски
  Се согласувам со тебе. Мажите без влакна не ми се мажествени.
   
 17. Schmetterling

  Schmetterling Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  14
  ја не сакам влакнести мажи...дечко ми не е влакнест иако е црн,двајцата си сме такви невлакнести :)
   
 18. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  92
  :puke: бљак...мразам влакнести мажи...ок е малку ама толку многу не!Сакам мазничко
   
 19. prettyButerfly

  prettyButerfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  13
  se iznasmeav ozbilno hahhhahaahhhaha :)
   
 20. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  исто :D :D :D