1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Влакнести мажи или не?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од elena99, 10 декември 2009.

?

Влакнести мажи или не?

  1. Да

    98 глас(а)
    35,6%
  2. Не

    177 глас(а)
    64,4%
  1. MacaLove

    MacaLove Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2011
    Пораки:
    2.399
    Допаѓања:
    6.337
    НЕЕ! Посебно ако е црн,би бил вистински мајмун.Доколку е плав,може на нозе и на раце малку...Ама на грб или на торзо НЕЕЕ :puke:
     
  2. MadHatter

    MadHatter Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 февруари 2011
    Пораки:
    104
    Допаѓања:
    30
    Влакнести мажи - НЕ! Чудно,но моите пријателки од Америка, обожаваат влакнести мажи, мене тоа ми е малце невообичаено, за жени толку да сакаат влакнести мажи и тоа да им е sexy. :puke:
     
  3. easyyyyy

    easyyyyy Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2011
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    175
    Дефинитивно НЕ САКАМ мажии со влакна на градите(шо ми е многу грозно ,посебно ако е некој црн :puke: ) или без влакна на нозете,а па уште полошо без влакна на рацете :D (шо ми е многу педерски)!!
    :)
     
  4. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    341
    ???? What's that? 8)
     
  5. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    ^ Па торзо е трупот. Девојчето ваљда мислело на ГРАДИ.
     
  6. Nika666

    Nika666 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    321
    Допаѓања:
    217
    Па сега зависи ако е плав или смегј мозе на раце на нозе ама цел онака издепилиран па немој ке се усрамам :rofl:
    Имаше еден дечко и демек да се најдеме на одмор а у и ми вика ќе дојдам еден ден покасно морам на депилација да идам :fubar: (и кога го видов цел беше издепилиран раце нозе, се... како детенце личеше.. баш по секси беше не депилиран) :rofl:
     
  7. NotInLove88

    NotInLove88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 декември 2010
    Пораки:
    159
    Допаѓања:
    77
    Me too !!! Нешто најгорзно што може дефнитвно да го направи одбивен се влакна што му штрчат од љубовниот тепих и тн. "една веѓа-споени веѓи " уууууууууууфффффффффффф не сакам !!! ... :lol:
     
  8. Doozy

    Doozy Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 април 2010
    Пораки:
    4.711
    Допаѓања:
    59.970
    се сложувам со постот над мене, веѓите не треба да личат на логото на Мекдоналдс! :geek: не е добро ни па ако му се како на тој пејачот маријан или марио или како и да беше... поубави од моите абе :^)
     
  9. maca99

    maca99 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    1.819
    Допаѓања:
    1.690
    Не сакам депилирани мажи иако немам ама баш ништо против тоа :) .да си има нормално влакна,а грдо ми е кога ќе видам машко со превише влакна на грбот, насекаде :puke: ко мајмун*е ми е :lol: во тој случај депилација-моооожееее!
     
  10. unforgiven

    unforgiven Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    125
    Допаѓања:
    10
    Пол:
    Женски
    ух баш сакам депилирани машки :rofl:
     
  11. lady05

    lady05 Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јануари 2011
    Пораки:
    110
    Допаѓања:
    48
    Несакам влакнести мажи особено не на грбот и градите
     
  12. meruska

    meruska Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 ноември 2010
    Пораки:
    472
    Допаѓања:
    103
    па добро како ќе се знае дека е машко секако не да има премногу,ама сепак да ги има :D :D
    мене па у живци почна да ми идат овие машкиве ко жени станаа ок е да депилираш интимни делови и грб ајде и неприметливо да се исчупа ако се дебели многу веѓите,ааааааа некои што гледам ма и нозе и раце тенки веѓи бетер од женско па пудри кога ќе им видам на лицето ми иде да го шамарам :puke: :puke:
     
    На maca99 му/ѝ се допаѓа ова.
  13. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.369
    Допаѓања:
    5.313
    мене ми се допаѓа кога е среден, депилиран на делови каде што треба да е секогаш среден. несакам влакнести онака со љубовно килимче. Среќа и мажулето ми е плавко па не му се познаваат на раце влакната а на нозе и гради го депилирам само пред одмор онака сакам да ми е тасма да гледам како водата се слива по неговото тело, а плус и знаеме да си отидеме на нудистичка плажа па сакам да ми е пицикато среден. ВО глобала не сум за влакнести машки :lol: :lol:
     
  14. srn4e

    srn4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 март 2011
    Пораки:
    135
    Допаѓања:
    111
    Без влакна на градите,грбот и на места каде што треба да е среден :D.Дечко ми е смеѓ така да не му се познаваат многу влакната на рацете и нозете онака симпатично делува кога ќе светат од сонцето :)
     
  15. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    МРАЗАМ влакна кај машко(особено црни)
    ептен ми е бљак :P
     
  16. Sephora

    Sephora Популарен член

    Се зачлени на:
    5 декември 2010
    Пораки:
    2.690
    Допаѓања:
    4.481
    Депилиран на оние места каде има потреба.
    Не сакам мажи кое се премногу влакнести, или мажи налик девојче во пубертет.
    Депилација на интимната зона, под пазуви и доколку има потреба на грб и гради/стомак. Нозете и рацете влакнести, да знам дека имам маж покрај себе. :wasntme:
    Многу сакам да го галам дечко ми по рака и да ги чувствувам влакната под својата дланка. :$
     
  17. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Не сакам многу влакнести мажи, се во границите на нормалата. Нека си има влакна на рацете и нозете, немам ништо против, но таму каде што треба сакам секогаш да биде изделипиран. :$ Исто така не сакам мажи со многу влакна на градите и на грбот, а многу ме нервира кога ќе видам некој со ептен тенки веѓи како женско па дури и бетер.
     
  18. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Ако е ваков може :lol: :inlove: :inlove:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    На meruska, maca99, Neytiri и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  19. Domino

    Domino Популарен член

    Се зачлени на:
    15 ноември 2010
    Пораки:
    971
    Допаѓања:
    1.037
    Јас сакам средени и мазни. Не да биде јамболија. Особено да не биде влакнест на грбот, интимната зона или пак градите. Или пак пазувите. За нозе, да не биде премногу влакнест а на раце ми е ОК, немора и таму да е мазен. Нејкам мајмун до мене. :!:
     
  20. NoellePage

    NoellePage Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 јуни 2011
    Пораки:
    910
    Допаѓања:
    1.767
    Вакво либето ми е само со нијанса помалку...инаку...совршено