1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Влијанието на фејсбук во врска

Дискусија во 'Канта' започната од sonce10, 19 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sonce10

  sonce10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  116
  Дали имате проблеми со партнерот околу фб? Што најмногу ви пречи околу фб? Дали го сметате фб за доволна причина да си направите кавга во врската?

  Ако има ваква тема - одма клуч :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.