1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Внатрешна мозолка

Дискусија во 'Лице' започната од butterfly*, 30 септември 2015.

 1. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.908
  Пол:
  Женски
  Da tocno e,imav bratuced koj dava krv i liceto mu e solza a mu bese katastrofa.Kaj nekoi e od jaka krv izbiva preku brunki,na nekoi im tece od nos site razlivno
   
 2. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.908
  Пол:
  Женски
  Zalepi si livce od onaa kitkata vampir ama izlupi go,toa vlece