Вовед во анатомија (Grey's Anatomy)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од baguf4e, 2 септември 2010.

 1. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  677
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Машки
  Дали има македонски, хрватски, српски или босански титл за последната од сезонава?
   
 2. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  677
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Машки
  Ова беше најдобро финале на сезона во целата серија!!!
   
 3. *Ench@nted*

  *Ench@nted* Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2018
  Пораки:
  1.475
  Допаѓања:
  23.415
  Пол:
  Женски
  Зошто не кажувате дека излегле 3 епизоди од последната сезона? :^)
  Сега правам пица и сите ќе ги изгледам. ]:) :pizza: :~:
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.494
  Допаѓања:
  110.984
  Пол:
  Женски
  Јас ги изгледав...
  џексон ??? сериозно ова? ?? нема веќе да го има?
   
 5. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.280
  Допаѓања:
  238.059
  Пол:
  Женски
  3?ја само две најдов..

  Новиов лекар е хот .
   
 6. *Ench@nted*

  *Ench@nted* Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2018
  Пораки:
  1.475
  Допаѓања:
  23.415
  Пол:
  Женски
  Има и трета од 4.октомври.
  Има згоден нов лекар? Уау, не можам да дочекам.
   
 7. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.280
  Допаѓања:
  238.059
  Пол:
  Женски
  јесте
  онака малце дукогос,смеѓ ,развиен :inlove:
   
  На *Ench@nted* му/ѝ се допаѓа ова.
 8. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.494
  Допаѓања:
  110.984
  Пол:
  Женски
  тој плавиот од др хаус
   
  На *Ench@nted* му/ѝ се допаѓа ова.
 9. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.280
  Допаѓања:
  238.059
  Пол:
  Женски
  @LiliBoz мислам не е истиот
  9D6D55C9-273D-4FBE-900F-BC2A5DDE1AFA.jpeg
  C3A7777A-BC2B-4E54-9E22-3D9FBF0E9AC0.png

  сем ако вториот не играл во Хаос без да знам
   
 10. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  677
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Машки
  Убави епизодите, ова со Џексон ми малце аут, али ќе пројде некако
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 11. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.494
  Допаѓања:
  110.984
  Пол:
  Женски
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. victoria

  victoria Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.756
  Допаѓања:
  22.587
  Пол:
  Женски
  Кај ги гледате бре8-|8-|
  Дајте линк
   
 13. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.280
  Допаѓања:
  238.059
  Пол:
  Женски
  јас на гледалица гледав вчера
   
  На victoria му/ѝ се допаѓа ова.
 14. *Ench@nted*

  *Ench@nted* Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2018
  Пораки:
  1.475
  Допаѓања:
  23.415
  Пол:
  Женски
  Јас од Замунда ги симнувам.

  Фраер новиов доктор. 8)

  Инаку, според википедиа ќе го има Џексон. :wasntme:

  И Теди изгледа ќе биде во главните улоги сезонава. А Ејприл, Аризона и Нејтан ќе ги нема.
   
 15. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  677
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Машки
  На гледалица гледам
  Теди е во главните, да
  Ејприл и Аризона веќе не се, беа во последната од претходната епизода
  Нејтан си замина уште пред средината на минатата сезона
  Не сум слушнал ништо за Џексон, така да би требало да се врати
   
 16. kize

  kize Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2017
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  59
  Џеси не ја напушта серијата, неговиот лик е отсутен поради тоа што актерот има улога во филм и не може да биде на сетот на Греј. Плус, со отсуството на Џекосн, се отвора можноста за нови и интересни story lines на Меги како сингл девојка во ром-ком сезоната.
   
 17. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  677
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Машки
  Понекогаш има епизоди со само неколку од актерите, бидејќи другите не се слободни

  Една таква беше во минатата сезона кога Бејли имаше срцев удар, повеќето од главните не беа во епизодата
   
 18. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.494
  Допаѓања:
  110.984
  Пол:
  Женски
  денес ќе има на замунда нова. .
   
 19. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  3.976
  Допаѓања:
  26.909
  ејј арно шо прочитав тука да си ги изгледам и јас новите епизоди
  сеа како ми се насобрани серии за гледање неможам да пристасам хахаха
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 20. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.435
  Допаѓања:
  44.086
  Мене ме нервира новион доктор. Како по калап е правен за серијава.|( Не ми е ни згоден, само иритантен.
   
  На sanja.burgundy и LiliBoz им се допаѓа ова.