Вовед во анатомија (Grey's Anatomy)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од baguf4e, 2 септември 2010.

 1. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  4.589
  Допаѓања:
  32.912
  Пол:
  Женски
  Ја гледаше некој денес новава?
  Ептен ми беше ко на времето - напната.
  Мередит да ја укашка, некој да ја спасува...саобрачајки, тензии до крај. И Теди ме изненади за Овен.
  Напето и кај овие со шаторов.
  Едвај чекам следна, не можам да осетам што ќе бидне. Што мислите?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.642
  Допаѓања:
  43.593
  Мене не ми беше воопшто за изненадување дека така постапи Де Лука. Се надевам ќе го пикнат во затвор и нема да го видиме веќе. :D
  Нема тоа да биде сигурно, може да го влечкаат случајот, ама не ми се верува да оди во затвор.
  Ова со маглата беше интересно, Овен може да биде повреден, кома или нешто, некоја драмичка тука да има, нели сега кога Теди сфати дека го сака. Убаво му рече Амелија на Корасик, ама реши да не ја послуша. Баш ми е жал за него. Се надевам Гас ќе ја добие крвта, навистина. И дека Џо ќе успее пак да се избори со демоните. Ќе биде возбудливо финалето.
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  4.589
  Допаѓања:
  32.912
  Пол:
  Женски
  Еј да, ич не ми се пар Мер и Де Лука,ама ич. Он онака ок ми беше, ама сеа ми е ептен лигав.
  А со Ригс ми беше ептен спојка, ама тоа е.
   
  На Lolipop23 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.642
  Допаѓања:
  43.593
  И фановите не ги сакаат заедно, се надевам ова ќе им биде начин некако да го тргнат, а не да му падне во вечна благодарност Мередит. |( Ни трошка хемија немаат, ич не знам зашто упорно ги туркаат заедно.
   
  На TeddyGrey му/ѝ се допаѓа ова.
 5. kize

  kize Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2017
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  59
  Последниве сезони се ектремно досадни, ништо интересно и возбудливо не се случува. Здосадува постојано да гледаш епизоди како прават некоја операција без ништо екстремно да се случи. Колку само беа интересни епизодите во почетните сезони, дури и ми фали убивањето на главните ликови на крајот од секоја сезона.
  Потребна е некоја голема трагедија за финалето, инаку не ја бива работата. Читав некои теории и се претпоставува дека најголеми шанси да умрат имаат Овен, Теди, Џексон или некој од практикантите иако лично мислам дека нема да убијат никој од ликовите и ова финале. Крис, Џејк и Грег се промовирани во series regulars за следната сезона. Освен Линк, останативе двајца немаат некои интересни storylines и ќе бидат regulars, а Сара и Џесика ги отпуштија иако беа fan favorites и имаа многу поинтересни storylines од овие двајца. Уште не можам да го преболам ова, и премногу ми фали Аризона со нејзината позитивна енергија, имав чувство како да ја освежува секоја епизода и покрај големата трагедија што ја доживеа.
   
  На mariz и victoria им се допаѓа ова.
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.642
  Допаѓања:
  43.593
  Urgh.
  Мораше да му каже те сакам. |( Кој ќе ги гледа следната сезона заедно. Џексон и Меги конечно си сфатија зашто не се еден за друг и дека си глумат само. Се надевам Џексон ќе биде добро. Меги и така никој не ја сака, може да не се појавува повеќе. Ептен нереалистично беше со Гас, ама ај, греј е ова.
  За Теди и Овен ми е мило, ама за Том... Како можеше да не му се јави никој? Гревче.
   
  На TeddyGrey и sanja.burgundy им се допаѓа ова.
 7. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  4.589
  Допаѓања:
  32.912
  Пол:
  Женски
  Подобро на претходната епизода да завршеше...
  Последнава баш ургх.
   
 8. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  12.507
  Пол:
  Женски
  Го даваат ли на Фокс Лајф уште и во кој термин?
  Некаде до 9 или 10 сезона ми се гледани...појма неам точно, одамна беше.
  Сега имам малку повеќе слободно време па сакам пак да продолжам.
   
 9. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  4.979
  Допаѓања:
  23.194
  Пол:
  Женски
  Не го даваат, скоро заврши последната 15та сезона. Гледај го онлајн, на гледалица го има, јас таму го гледам.
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  5.083
  Допаѓања:
  60.095
  Заврши ли на фокс? Како да не ја дадоа последната епизода?
   
 11. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  4.589
  Допаѓања:
  32.912
  Пол:
  Женски
  Ја дадоа. Баш ја фатив.
   
 12. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  5.083
  Допаѓања:
  60.095
  Што се случи? Може сум ја гледала
   
 13. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  4.589
  Допаѓања:
  32.912
  Пол:
  Женски
  Го уапсија Ендру, Мередит му кажа дека го сака.
  Малово Гас ќе прими крв,бајаги критично беше.
  Теди се породи, и со Овен си изјавија љубов, на Том никој не му кажа, а и ја спремаше детската соба.
  А да, и Џексон исчезна.
   
  На Cka и joy1 им се допаѓа ова.
 14. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  3.819
  Допаѓања:
  26.120
  16 сезона нема да има ????
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 15. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.259
  Допаѓања:
  103.185
  Пол:
  Женски
  Мислам рекоа ќе има. И не личи ко да е крај.
   
  На ALISA0000 и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 16. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  5.083
  Допаѓања:
  60.095
  Епа сум ја гледала:) глупо заврши
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 17. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.259
  Допаѓања:
  103.185
  Пол:
  Женски
  Ептен.
   
  На Cka му/ѝ се допаѓа ова.
 18. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  4.589
  Допаѓања:
  32.912
  Пол:
  Женски
  Ќе има уште 16та и 17та официјално.
   
  На Tajnaotrovna, mariz, ALISA0000 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  12.507
  Пол:
  Женски
  На Фокс Лајф ја даваат 13та сезона во сабота и недела од 20 часот.
  Мене додуша цела 12та сезона не ми е гледана, верувам не пропуштам ништо и онака Дерек го нема.:(
   
 20. kize

  kize Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2017
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  59
  16та сезона официјално е во продукција, но не мора да значи дека ќе има и 17та. Серијата е обновена за нови две сезони од мрежата, но ако продукцијата одлучи да завршат со 16та сезона, или Елен не сака да снима повеќе, може и да нема 17та.
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.