Вода

Дискусија во 'Диети' започната од А18А15, 1 февруари 2016.

 1. А18А15

  А18А15 Нов член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2016
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Дали сте слушнале за слабеење со вода...јас го имам пробано тој начин и навистина има добри резултати..само треба 1 литар вода после секој оброк....и нормално да се вежба...и се постигнуваат одлични резултати...и се јаде се што се сака....