1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Воден кефир

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од IceCube, 12 март 2016.

 1. IceCube

  IceCube Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Темава е создадена и пред тоа, но не е активна веќе неколку години. Има големи придобивки од кефирот кој може да биде воден и млечен. Сакам да знам каде може да го набавам?
   
 2. maaraa96

  maaraa96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  584
  Допаѓања:
  323
  Пол:
  Женски
  Мајка ми има и воден и млечен, ако си од Скопје може да средиме :D
   
 3. Momina solza

  Momina solza Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2017
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Женски
  Здраво,
  Дали некоја има воден кефир го барам веќе подолго време. Ако имате би сакала да купам.
  Позз