Водење љубов или обичен секс?

Дискусија во 'Секс' започната од RouZi, 31 јануари 2010.

 1. WonderWoman98

  WonderWoman98 Активен член

  Се зачлени на:
  11 август 2018
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  47
  Какво водење љубов и каков обичен секс или ебени нежности.
  Сексот е добар и мажот е ебач дури кога после секс ќе ти речи "извини срце, те сакам" :?:
   
  На Tote377, The Chef и invisible23 им се допаѓа ова.
 2. INEEDLOVE

  INEEDLOVE Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Машки
  Сега ја сфатив убавината на обичниот секс :)
  Обичен секс!