Водите дневник??

Дискусија во 'Канта' започната од mina33, 25 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mina33

  mina33 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Дечки дали некој од вас води дневник??:)
   
 2. BlackPiano

  BlackPiano Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 декември 2012
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  316
  Пол:
  Женски
 3. mina33

  mina33 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  И јас почнав и многу е забавно!!!:D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.