Воена Академија (Vojna Akademija) [RTS]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Snow-Queen, 5 февруари 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Се снима 3та сезона!
   
  На sugarlips му/ѝ се допаѓа ова.
 2. AoAo

  AoAo Нов член

  Се зачлени на:
  3 август 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Snow-Queen знаеш ли кога ќе почнат кај нас да ја даваат 3-та сезона?