Возачка дозвола!

Дискусија во 'Канта' започната од N.A.T.A.S.A, 13 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  475
  Колку од нас имат положено? Какви шофери сме? :)
   
 2. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  490
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.