Возење ролери

Дискусија во 'Фитнес' започната од fejsbuk, 19 јули 2010.

 1. pilenka

  pilenka Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  3.285
  Каде да најдам солидни ролерки за деца:)
   
 2. Ketchup

  Ketchup Horn of the Deer Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.788
  Допаѓања:
  36.498
  Пол:
  Машки
  Имаш во Вучко знам доста луѓе што земале од таму и задоволни се... Исто така во Li - Ning. Имаше во Т.Ц. Веро ама го затворија за на друго место не знам дали има.
   
  На pilenka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.114
  Допаѓања:
  20.622
  Пол:
  Женски
  а каде има добри штитници за деца?
   
 4. pilenka

  pilenka Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  3.285
  Слушнав дека и мало во веро џамбо, ама колку се добри незнам.:wasntme:
   
  На irena.1 и Ketchup им се допаѓа ова.
 5. Ketchup

  Ketchup Horn of the Deer Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.788
  Допаѓања:
  36.498
  Пол:
  Машки
  Исто така би требало во Вучко да има, исто така и во сите продавници за велосипеди, ролерки и слично.
   
  На irena.1 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  287
  Пол:
  Женски
  Да возам ролери
   
 7. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.292
  Допаѓања:
  9.110
  Пол:
  Машки
  Сакам да си купам ролери. Може некој да ми препорача некои добри, а да не се многу скапи? Квалитетот ми е поважен од цената.
   
 8. simonna.a

  simonna.a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.690
  Допаѓања:
  19.946
  Пол:
  Женски
  Возев...ѓоа возев...ко се спуштив надолу по тоа улицата...арно што жива душа немаше...и овие не закочват(поубо кажано не знам да ги закочам речи симоно)и се акнав во едно паркирано комбе онака гушкајќи го се залепив...ај после оди од бандера до бандера од грмушка до грмушка од клупа на клупа и седни ваѓај(извади на битолски)тоа ролерите спасувај животот...
   
  На malasimba, Someonespecial и EvAngelos им се допаѓа ова.
 9. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  420
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Како помала се имам изнамачено додека да научам|(. Па кога научив ги терав моите да ми купат, ми купиа, ги возев некое време и после кога пораснав запоставив..
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.345
  Допаѓања:
  9.561
  Пол:
  Женски
  Порано секојдневно возев по неколку часа и сега пак ми се јави желба. Препорачајте добри ролерки со силиконски тркала и пристапна цена?
   
 11. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  578
  Пол:
  Женски
  Дали некој знае да ми каже .дали треба еден број на ролери да се поголеми за почетник .за дете ?
   
 12. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.900
  Пол:
  Женски
  Дали знаете каде можам да најдам кочница за ролери?
   
 13. Alien_92

  Alien_92 Активен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2018
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Ролерки да, ама само на рамен пат. Инаку може да зголемат листовите на нозите што според мене не изгледа елегантно ;)
   
 14. MiAmor

  MiAmor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2013
  Пораки:
  481
  Допаѓања:
  2.268
  Пол:
  Женски
  Препорака за добри ролери?