1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вонредно средно училиште

Дискусија во 'Образование' започната од NULTIX, 2 октомври 2019.

 1. NULTIX

  NULTIX Активен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2019
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Zdravo.
  Jas sum prva godina soobrakajna struka.
  Kako odelo toa vo treta i 4ta godina da odam vonredno na uciliste.
  Kako odi toa ako nekoj znae ili bil.
  Dali potoa mozam da se zapisam fakultet za bezbednost.
  Sakam vonredno bidejki fakultet ke odam bezbednost a gi nema istite strucni knigi i za gabe ke mi bide .a i ke mozam da odam na dabota so tatkomi .ima firma za proizvodstbo na gradezen material.a i decata ne mi se dopagaat. Samo edno 5 deca sne sto vagame tki drugite ne se zamaraat.
   
 2. Sandzesss

  Sandzesss Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2018
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Машки
  Здраво,

  Јас сум 3 година гимназиско образование и 4 сакам да полагам вондредно.Па ако некои знае да ми каже што треба да се запишам.