1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вошкии и гниди

Дискусија во 'Канта' започната од little.gf, 4 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. little.gf

  little.gf Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2013
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  42
  Дали знаете некој подобар начин за отстранување на вошки и гниди и колку време е потребно? :$ :$
   
 2. kolache.99

  kolache.99 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  666
  Допаѓања:
  808
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.