1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во виорот на судбината (Kaderimin Yazıldığı Gün)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Polsko, 25 февруари 2016.

 1. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  917
  Допаѓања:
  567
  Пол:
  Женски
  Наскоро на сител ќе почни оваа серија.
  Има 50 епизоди по 110 минути.
  Минатата година заврши во Турција со прикажување.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Iva 94, LUCERKA и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.180
  Допаѓања:
  30.203
  Пол:
  Женски
  Се надевам дека ќе биде интересна серијата, особено бидејќи ќе играат Дила, Мурат и Џерен(ако не се лажам) :inlove:
   
  На Polsko му/ѝ се допаѓа ова.
 3. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  22.789
  Пол:
  Женски
  Серијава е интересна задржува внимание :)
   
 4. Lozanoska

  Lozanoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2012
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  129
  Просечна е
   
 5. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.180
  Допаѓања:
  30.203
  Пол:
  Женски
  Дали знаете дали денес ќе почне?
   
 6. only44you

  only44you Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  2.475
  Допаѓања:
  4.780
  Пол:
  Женски
  Што ќе биде со Елиф , откако ќе се роди бебето?
  Знае ли некој?
   
  На cresa-jagoda и LUCERKA им се допаѓа ова.
 7. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.180
  Допаѓања:
  30.203
  Пол:
  Женски
  Дали Караман ќе се заљуби во Елиф?
   
 8. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  22.789
  Пол:
  Женски
  Ке се заљуби
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 9. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.180
  Допаѓања:
  30.203
  Пол:
  Женски
  Што ќе се случува понатаму во серијата?
   
 10. Crna Dama

  Crna Dama Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  2.785
  Допаѓања:
  21.831
  Пол:
  Женски
  Серијава мие ептен убава а башка и дека мурат игра уште поинтересна е со него
   
  На cresa-jagoda и only44you им се допаѓа ова.
 11. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  917
  Допаѓања:
  567
  Пол:
  Женски
  Јас видов неколку сцени. Елиф и Кахраман (кај нас Караман го преведиле) ќе се земат. Дефне ќе нареди да ја убијаат Елиф, ама Максут ќе ја спаси. На крај Елив и Караман ќе бодат заедно со синот Топрак
   
  На mimi**** и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 12. larrachi

  larrachi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2015
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  921
  Пол:
  Женски
  Караман и Елиф ќе имаат 3 деца и ќе се многу среќни, а жената на Караман ќе има сообраќајка мислам дека камион ќе ја удри и ќе се поремети, па ќе умре, така нешто.
   
 13. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.180
  Допаѓања:
  30.203
  Пол:
  Женски
  Многу ми е жал за Дефне-жена му на Караман. Кај неможе да има дете уште ова да и го направи Караман да ја остави... Не дека не ја жалам и Елиф, ама подобро ќе беше таа да биде со внукот на Караман.
   
  На Iva 94, The Saturdays, Victorian и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. only44you

  only44you Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  2.475
  Допаѓања:
  4.780
  Пол:
  Женски
  Луѓе, Дефне бремена е ?
   
 15. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  22.789
  Пол:
  Женски
  Не е бремена
   
 16. only44you

  only44you Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  2.475
  Допаѓања:
  4.780
  Пол:
  Женски
  Па нели сега кога прикажуваа на крајот што ке се случува во следната епизода, Дефне е со позитивен тест во рацете и тоа и го кажува на Емине ?
   
 17. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  22.789
  Пол:
  Женски
  Ке оди на доктор ке и кажат дека имала лажна бременост.
   
 18. only44you

  only44you Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  2.475
  Допаѓања:
  4.780
  Пол:
  Женски
  Леле штета, а баш се израдував :(
   
  На Barca-Gril и k.frosina им се допаѓа ова.
 19. only44you

  only44you Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  2.475
  Допаѓања:
  4.780
  Пол:
  Женски
  Што ке се случува понатаму во серијава ? Знаете ли?
   
 20. monik55

  monik55 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2015
  Пораки:
  7.601
  Допаѓања:
  58.730
  Пол:
  Женски
  Дефне ќе биде бремена од кога ќесе роди синот на Елиф и Караман.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.