1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ...

Дискусија во 'Канта' започната од dragan4eDR, 2 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  977
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  На оваа тема можете да напишете се што сакате да знаат вашите сакани и што ви лежи на срце:

  Јас сакам да му се заблагодарам на дечко ми кој ми прости по кој знае кој пат.Фала ти љубов моја што ми ја прости и оваа грешка,ти ветувам и се колнам во нашата љубов дека никогаш повеќе нема да ти скријам нешто,премногу ми значиш и премногу те сакам и не сакам да те изгубам,затоа што ти си ми се и без тебе не можам
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.871
  Допаѓања:
  65.862
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.