Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во врска сум со женет човек, и имаме проблеми

Дискусија во 'Канта' започната од secret...love, 23 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.741
  Ве молам за совети

  тие две дечиња се ни криви ни должни да живеат во ваква ситуација како што е оваа.

  не знам за тебе сикрет лове но НИКОГАШ не би си дозволила да бидам втората во нечиј живот па колку и да го сакам, и да ме сака, па и последен на светов да е

  мислам дека е крајно време да се оддалечисш од тој човек оти само од лошо полошо може да биде и да бидеш не дај боже ппп скраја да е колнета и проколнувана од неговото семејство, не верувам во клетви ама знам дека понекогаш факаат

  тргни си по свој пат, најди си момче што ти одговара или направи една мала пауза да се соземеш па после продолжи по патот.

  со срека па пиши што и како се случува
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.