1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во каква боја ви е главното мени

Дискусија во 'За форумот' започната од marich, 25 ноември 2015.

 1. marich

  marich Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2015
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  201
  Пол:
  Женски
  Тука може да споделите во каква боја ви е главното мени, кај мене е во бела
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.270
  Допаѓања:
  28.743
  Пол:
  Женски
  Што е главно мени? Тоа горе каде што е за пребарување ЛП и известувања?
   
 3. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.421
  Допаѓања:
  26.046
  Пол:
  Женски
  Да, може розево, бело, мислам и сиво да имаше, ама сега неможам сиво да го направам.Или сум згрешила.
   
 4. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  Кај мене е розово главното мени.:)И тоа ми се допаѓа бидејќи е пријатна женствена боја!:sun:8)
   
 5. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.357
  Допаѓања:
  5.836
  o.o како да го сменам моево, моево е розево..
   
 6. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  gay color
   
  На Евроазија и Lolo5 им се допаѓа ова.
 7. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  764
  Допаѓања:
  5.370
  Пол:
  Женски
 8. Annah87

  Annah87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2015
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  719
  Пол:
  Женски
  Розево, а како се менува во друга боја?
   
  На corapce му/ѝ се допаѓа ова.
 9. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.059
  Пол:
  Женски
  Розево.
   
 10. Srckata28

  Srckata28 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.491
  Допаѓања:
  21.253
  Пол:
  Женски
  Бело, зимски. :coffee:
  capture-20160111-132557.png
   
 11. BlackMistery

  BlackMistery Популарен член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2013
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  1.350
  Пол:
  Женски
 12. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.892
  Допаѓања:
  14.689
  Пол:
  Женски
 13. Just_a_kid

  Just_a_kid Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2021
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  1.291
  Пол:
  Женски
 14. My litle pony

  My litle pony Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2021
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  853
  Пол:
  Женски
 15. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.399
  Допаѓања:
  61.216
  Розево. Не ни знаев дека може да се менува.
   
  На sino.o.oka и Acronia им се допаѓа ова.
 16. Acronia

  Acronia Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2021
  Пораки:
  1.222
  Допаѓања:
  4.482
  Пол:
  Женски
  Што се менува, може некој да објасни?
   
 17. pdb123

  pdb123 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  1.424
  Допаѓања:
  5.760
  Се мисли на лентата на мени горе (каде стојат опциите за пребарување низ форумот, пораките, известувањата). Веројатно по дифолт ти е розева, но доколку одиш во прилагодувања во твојот профил, има опција таа да биде и бела (види штиклирано најдолу во опции).
  upload_2022-1-19_10-27-47.png
   
  На Acronia му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Acronia

  Acronia Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2021
  Пораки:
  1.222
  Допаѓања:
  4.482
  Пол:
  Женски
  Фала Пиди.
  Ќе се менува позадина во тој случај.
   
  На pdb123 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. pdb123

  pdb123 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  1.424
  Допаѓања:
  5.760
  Нема никаков ефект опцијата за потемна позадина :/. Затоа и толку членови бараат dark mode одамна... Јас користам extension на компјутер, а за на мобилен пребарај во „Прашање за форумот?“, имам неколку пати напишано како сум направила, меѓутоа тоа се однесува на цела апликација на Chrome, не само за Фемина (ти кажувам во случај да не сакаш dark mode за цел Chrome).
   
 20. Acronia

  Acronia Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2021
  Пораки:
  1.222
  Допаѓања:
  4.482
  Пол:
  Женски
  Конкретно розевилото најмногу ми пречеше, не толку белата позадина.
  Сега откако сменив изгледа далеку подобро од претходно.
   
  На pdb123 му/ѝ се допаѓа ова.