1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во кое основно и средно имате завршено

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 9 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  72
  Во кое школо имате завршено. Кажете некоја интересна случка, смешна. Имам завршено во оу. Ѓорче Петров и нај инетерсно беше кога ке не пуштеа во чколски двор ни викаат трчајте а ние како одврзани кутриња трчааааааааааај, имавме наставник што ни кажауваше препишете во тетратка таа и таа задача ако невие јасно видете на крај одкнигата решението. И ние нормално ќе тупиме ли глави. Нема.
   
 2. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  72
  Зашто ненапишете нешто зар немате убаво интересно искуство
   
 3. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.