1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во кои фризерски салони одите?

Дискусија во 'Канта' започната од Sweety55, 19 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sweety55

  Sweety55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2011
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  414
  Пол:
  Женски
  Ајде девојки...кажувајте во кои фризерски салони одите и како сте задоволни од нив?
   
 2. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  јас напишав мислење ама го избришав ,оти има ваква тема
  |
  \/
  подолу
   
 3. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  ДУПЛА ТЕМА http://forum.femina.mk/kosa/frizersko-studio-t203/
  девојки побарајте на форумот малку , не веднаш да отварате нова тема. нема модераторите само да бришат дупли теми :!: :!:
   
  На Tina** му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.