1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во моментов би сакале да сте...

Дискусија во 'Канта' започната од Macicka :*, 21 јуни 2016.

?

Во моментов би сакала (повеќе) да сум..

 1. Во прегратката на мојот дечко/девојка

  16,7%
 2. Некаде на море или одмор

  61,1%
 3. Излезен/а со пријатели

  0 глас(а)
  0,0%
 4. Некаде каде би бил/а сам/а

  22,2%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Macicka :*

  Macicka :* Нов член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2016
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Каде би сакале да се наоѓате во моментов??(fingers):D
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.190
  Допаѓања:
  70.255
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.