1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во моментов ...

Дискусија во 'Канта' започната од Special.Someone, 1 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  635
  Не видов друга тема па еве ја направив
  Значи во моментов посакувам се да беше поинаку.. :| ;(
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Има премногу вакви теми во „Кафе-муабети“, нема потреба од оваа.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.