1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во што за Нова Година?

Дискусија во 'Канта' започната од My.self, 19 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. My.self

  My.self Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2010
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  2
  Женскии...Стварно незнам за што да се одлучам...Каква комбинација за новогодишната ноќ....Вие што планирате?
   
 2. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  651
  Пол:
  Женски
 3. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
 4. My.self

  My.self Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2010
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  2
  Нова сум... слободно... нема проблем :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.