1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во што за нова година ?

Дискусија во 'Канта' започната од Siksi, 20 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  што ке облечете за нова година нешто скромно или свечено?
   
 2. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  632
  ахххх... ги жалам модераторите...пак им отвараме работа! има ваква тема
   
 3. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.202
  Допаѓања:
  21.818
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.